preload

10 kW saulės elektrinė su ES parama tik 4800 € kartu su PVM

10 kW saulės elektrinė su ES parama tik 4800 € kartu su PVM
Puikios kokybės, estetiška saulės elektrinė, už ypač patrauklią kainą. Su ES kompensacija 10 kw elektrinė  kainuoja tik 4800 € kartu su PVM. Tarnavimo laikas virš 30 metų.

Smulkiau

€ 0.00 be mok.

Į krepšelį

Puikios kokybės saulės elektrinė, su realia 10 metų gamintojo garantija už ypač patrauklią kainą. Su ES kompensacija 10 kw elektrinė  kainuoja tik 4800 € kartu su PVM.

Iš ESO gaukite prisijungimo sąlygas, atsiųskite savo stogo vaizdą, bei matmenis, parinksime optimalų modulių išdėstymą ir viską kartu atvešime Jums į kiemą, sumontuosime, prijungsime prie ESO tinklo, užpildysime rangovo deklaraciją,  varžų protokolą, bei visus kitus reikalingus dokumentus ir mes patys priduosime į ESO.

10 kw Mono Full Black  saulės elektrinę, ant nuožulnaus stogo sudaro:
1. Saulės moduliai -   SHARP NU-AK 300 Mono Full Black  -  33 vnt.
2. Inverteris su DC kirtikliu ir su nuolatinės srovės saugikliais -  ABB PVI 10.0 TL-OUTD-FS -  1 vnt.
3. Montavimo sistema -  Remor
4. Kabeliai, jungtys, viršįtampių B-C ribotuvas, automatinis išjungėjas 20A, skydelis ir kitos smulkios detalės.
5. Sumontavimas, prijungimas prie tinklo, dokumentų užpildymas, pridavimas į ESO.


Pastaba:  jeigu stogas aukštas, status ir negalima ant jo išsilaikyti, tuomet bus reikalingi pastoliai bei modulių keltuvas, kurie kainuos papildomai ir jei esate toli - prisidės transporto išlaidos.

ATSIPIRKIMAS: elektrinės kaina 4800 €, per metus sugeneruoja 1500 €, ESO metinis mokestis 300 €, pinigai sugryžta per 4 metus !

Sausio mėnesį nepamirškite parašyti prašymo ES paramai gauti   www.apva.lt    ir kai gausite patvirtinimą, bus galima sukomplektuoti visą reikalingą įrangą ir sumontuoti. Dabar iki 30 kw beveik nebeliko popierizmo, viskas darosi paprastai ir greitai, todėl pinga ir pačios saulės elektrinės.


© 2022 Visos teisės saugomos       Privatumas