preload

Aukščiausios kokybės 10 kw integruota saulės elektrinė

Juodas, estetiškas dizainas puikiai įsikomponuoja į naujai statomų namų fasadą. Naudojant BIPV-SM integravimo sistemą, moduliai  sumontuojami idealiai lygiai ir sandariai. Kaina sutartinė.

Smulkiau

Sumažinta kaina! € 1,000.00 be mok. € 920.00 be mok.

Į krepšelį

Dokumentai, priedai

10kw saulės elektrinė su dvipuse apskaita savo reikmėms. Juodas, estetiškas dizainas puikiai įsikomponuoja į naujai statomų namų fasadą ir užima tik 50 m2 stogo plotą. Naudojant BIPV-SM integravimo sistemą, moduliai  sumontuojami idealiai lygiai ir sandariai.Kai elektros energijos pagaminama  daugiau, nei pačiam klientui reikia, nesuvartota elektros energija pateikiama į elektros tinklus. Kai nepakanka savo pasigamintos elektros, ji papildoma iš ESO tinklo.Integruotoms saulės elektrinėms naudojame tik klasikinius standartinius fotovoltinius modulius  pirmiausia todėl, kad  vėliau prireikus pakeisti, bus nesunku jų gauti, nes tokius modulius gamina beveik visos gamyklos . Antra, naudojant  BIPV-SM integravimo į stogą sistemą, modulius guldant ant mikroporinių EPDM  tarpinių ir varžtais prispaudžiant,  maksimaliai užtikrinamas  ilgalaikis stogo sandarumas net ir ęsant mažiems stogo nuolydžiams.
Jeigu nuspręsite rinktis nestandartinius, kokius nors integruojamus modulius, tuomet Jūs rizikuosite tapti vienos gamyklos įkaitais. Pvz, gali nepagrįstai pakilti tokių modulių kaina, arba dar blogiau, jei gamykla užsidarys, tada neturėsite išeities. Taip kaip nutiko su Prancūziškais integruojamais moduliais „Saint Gobain Solar“.  Taip pat pastebėjome, kad sumontuoti nestandartiniai moduliai dažnai būna atvėpę (gal dėl stogo kreivumo, gal dėl prastos darbų kokybės) ir visiškai nėra jokio sandarumo.

 © 2024 Visos teisės saugomos       Privatumas