preload

10 kW Roof Solar Power Station BIPV

10kw saulės elektrinė su Solet M60.6-325 Mono Black, užima tik 60 m2 stogo plotą. Juodas, estetiškas dizainas puikiai įsikomponuoja į naujai statomų namų fasadą. Naudojant BIPV-SM integravimo sistemą, moduliai  sumontuojami idealiai lygiai ir sandariai. Saulės elektrinės, su Solet Mono Black moduliais, tarnavimo laikas virš 25 m.

More details

Reduced price! € 1,000.00 tax excl. € 920.00 tax excl.

Add to cart

Download

10kw saulės elektrinė su dvipuse apskaita savo reikmėms, su pilnu įrengimu ( projektavimas + įranga + sumontavimas + pridavimas ). Su Solet M60.6-225 Mono Black, per metus pagamina 9500 kw/h elektros energijos, esant optimaliam stogo kampui. Juodas, estetiškas dizainas puikiai įsikomponuoja į naujai statomų namų fasadą ir užima tik 60 m2 stogo plotą. Naudojant BIPV-SM integravimo sistemą, moduliai  sumontuojami idealiai lygiai ir sandariai. Saulės elektrinės, su Solet Mono Black moduliais, tarnavimo laikas virš 25 m., garantinis aptarnavimas 12 metų.Kai elektros energijos pagaminama  daugiau, nei pačiam klientui reikia, nesuvartota elektros energija pateikiama į elektros tinklus. Kai nepakanka savo pasigamintos elektros, ji papildoma iš ESO tinklo.

10 kw Mono Black integruotos saulės elektrinės, ant nuožulnaus stogo, komplektą sudaro:

1. Fotovoltiniai moduliai -   Solet M60.6-325 Mono Black  -  35 vnt.
2. Inverteris -  ABB PVI-10.0-I-OUTD-FS  -  1 vnt.
3. Montavimo sistema -  BIPV-SM
4. Kabelis,. jungtys MC-4  -   Cylinder 4mm Solaflex  - 100m


Integruotoms saulės elektrinėms montuojame tik standartinius fotovoltinius modulius  pirmiausia todėl, kad  vėliau prireikus pakeisti, bus nesunku jų gauti, nes tokius modulius gamina daugelis gamyklų . Antra, naudojant  BIPV-SM integravimo į stogą sistemą, modulius guldant ant mikroporinių EPDM  tarpinių ir varžtais prispaudžiant,  maksimaliai užtikrinamas  ilgalaikis stogo sandarumas.
Jeigu nuspręsite rinktis nestandartinius integruojamus modulius, tuomet Jūs rizikuosite tapti vienos gamyklos įkaitais. Pvz, gali nepagrįstai pakilti tokių modulių kaina, arba dar blogiau, jei gamykla užsidarys, tada neturėsite išeities. Taip kaip nutiko su Prancūziškais integruojamais moduliais „Saint Gobain Solar“. O kažkas juos sumontavo Alytuje, Mažeikiuose, Kaune, gal dar kur nors. Linkime, kad jie nesugestų. Pasidomėkite kiek jau yra bankrotavusių gamyklų. Taip pat pastebėjome, kad sumontuoti nestandartiniai moduliai dažnai būna atvėpę (gal dėl stogo kreivumo, gal dėl prastos darbų kokybės) ir visiškai nėra jokio sandarumo.

Paprastai ant stogo uždėtų saulės elektrinių realybę atspindi šios nuotraukos:Todėl mes teigiame, kad ant naujo namo stogo protingiausias ir ekonomiškiausias sprendimas yra montuoti tik integruotą saulės elektrinę ir tik su standartiniais saulės moduliais.

 

Jeigu padėjome apsispręsti, tuomet dar šiek tiek info.

1. Denkite difuzinę plėvelę, turinčią daugiau armuojančių sluoksnių, bet ne ploniausią - pigiausią.
2. Į nuožulnų stogą integruojami tik standartiniai fotovoltiniai moduliai, kurių matmenys 1640/1650x992x35/40  (nes kitaip vėliau nebus įmanoma pakeisti sugedusįjį ).
3. Dėl sniego apkrovos moduliai orientuojami vertikaliai (portretu), bet, esant būtinybei, guldomi horizontaliai.
4. Rinkitės monokristalinius arba polikristalinius modulius juodu pagrindu ir juodais rėmais (Full Black).
5. Pirmiau į stogą integruojami moduliai ir tik po to, uždėjus skardinį perėjimą, klojama tolimesnė stogo danga.
6. Grebėstai turi būti patikimai pritvirtinti prie gegnių (pvz. prikalti cinkuotais rifliuotais vinimis, bet ne iš „Senukų“ pirktais medvarščiais, kurie greitai surūdija ir nulūžta) ir išlyginti plokštumoje (neįlinkę).
7. Standartiškai, grebėstų matmenys 50x50, kalami paliekant tarpus tarp jų po 30 cm.
8. Turi būti iš anksto prikalta lietskardė, ne siauresnė, kaip 10 cm.
9. Moduliai visuomet montuojami prie apatinės stogo briaunos tam, kad drenažiniai kanalai apačioje būtų atviri.

Priekyje reikalingi pastoliai. Jei esate pastatę, neišardykite jų.
Teirautis telefonu, Nr. 8 6111 9111


© 2024 Visos teisės saugomos       Privacy