preload

Gamintojai

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas € 0.00
Viso € 0.00

Krepšelis Pirkti

Fotovoltinių saulės modulių suintegravimas į stogą NEMOKAMAI

Saules moduliu integravimas i stogaInvesticija, kuri atsiperka po 10 metų (be ESO mokesčio), nes saulės elektrinės, integruotos į naujai statomo pastato stogą, yra pats ekonomiškiausias ir protingiausias sprendinys. Turėsite patrauklų architektūrinį dizainą, nepriekaištingą kokybę ir 100% kompleksiškai  apsirūpinsite elektros energija.

Įsirengiant saulės elektrinę ant stogo, iškyla elementarus klausimas, kur galima sutaupyti, neprarandant kokybės . Kaip žinote, saulės fotovoltinė elektrinė nėra sudėtingas inžinierinis įrenginys. Viskas darosi paprastai: moduliai sujungiami tarpusavyje į atskiras grandines ir "soliariniu" kabeliu prijungiami prie inverterio (DC dalis), kuris prijungiamas prie ESO tinklo (AC dalis). Tokį darbą moka padaryti visi atestuoti elektrikai. Sudėtingiau yra hermetiškai suintegruoti fotovoltinius modulius į stogą, nes reikia turėti patirties bei specialius įrankius. Modulių sumontavimas, naudojant BIPV-SM konstruktyvą, bei sujungimas tarpusavyje sudaro 90% visų darbų apimties. Atsiųskite stogo brėžinį, padarysime optimaliausią modulių išdėstymą nemokamai, pakonsultuosime. Turėsite aiškesnį vaizdą, lengviau priimsite sprendimą.

BIPV-SM montavimo konstrukcija kainuoja  55 €+PVM, vienam moduliui. Suintegravimas į stogą, bei sujungimas tarpusavyje pagal pateiktą projektą NEMOKAMAS. Atsiskaitymas už įrangą, po darbų atlikimo, pasirašius darbų priėmimo - perdavimo aktą.

Integruotos į naujai statomo namo stogą, BIPV-SM saulės elektrinės PRIVALUMAI:
**  Mažiausia kaina ir nereikia pirkti bei kloti stogo dangos.
**  Estetiškas dizainas. Ypatingai estetiškas visos elektrinės dizainas, montuojant Solet Full Black fotovoltinius modulius.
**  Patikimumas. Konstrukcija gaminama individualiai kiekvienam stogui iš 12,4 m. ilgio aliuminio profilių, nepaliekant sujungimų, kurie mažintų patikimumą.
**  Maža apkrova. Lengva aliumininė BIPV-SM konstrukcija neapkrauna stogo.
**  Paprastas aptarnavimas. Sugedus fotovoltiniam moduliui, jis lengvai pakeičiamas nauju, neišmontuojant kitų likusių.

Todėl, jei norite turėti aukštesnio lygio, pigesnę, ilgaamžiškesnę saulės elektrinę, nusipirkite inverterį ir patikimus standartinius 1640/1650x992x35/40  fotovoltinius modulius  ir pasamdykite mūsų montuotojų brigadą. Darbams suteiksime 12 metų garantinį aptarnavimą.

Apie fotovoltinius saulės modulius
Gamintojų yra daug, o pardavėjai sako, kad jų parduodama saulės elektrinių įranga yra labai patikima, moduliai generuos didžiausią kiekį elektros energijos ištisus 25 metus. Negana to, jau atsiranda ir tokių, kurie duoda net 30 metų garantiją. Deja, realybė visai kitokia. Visoje Europoje  šimtai tūkstančių sugedusių saulės modulių ir situacija vis prastėja. Ne išimtis ir Lietuvoje.
Čia pigiai parduodami išmesti fotovoltiniai moduliai

Bendram supratimui, štai kaip atrodo pigūs, iš atliekų buvę pagaminti, saulės moduliai po 4 - 10 metų (ne)tarnavimo. O čia dar daugiau pavyzdžių iš Vokietijos nepriklausomo eksperto SID-AGhttp://www.sid-ag.de/en/?Problems_with_PV


Ačiū, kad domitės švaresniu palikimu ateities kartoms. SĖKMĖS JUMS.

© 2019 Visos teisės saugomos       Privatumas