preload

Gamintojai

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas € 0.00
Viso € 0.00

Krepšelis Pirkti

Fotovoltinių saulės modulių suintegravimas į stogą NEMOKAMAI

Saules moduliu integravimas i stogaInvesticija, kuri atsiperka po 8 metų (be ESO mokesčio), nes saulės elektrinės, integruotos į naujai statomo pastato stogą, yra pats ekonomiškiausias ir protingiausias sprendinys. Turėsite patrauklų architektūrinį dizainą, nepriekaištingą kokybę ir 100% kompleksiškai  apsirūpinsite elektros energija.

Įsirengiant saulės elektrinę ant stogo, iškyla elementarus klausimas, kur galima sutaupyti, neprarandant kokybės . Kaip žinote, saulės fotovoltinė elektrinė nėra sudėtingas inžinierinis įrenginys. Viskas darosi paprastai: moduliai sujungiami tarpusavyje į atskiras grandines ir "soliariniu" kabeliu prijungiami prie inverterio (DC dalis), kuris prijungiamas prie ESO tinklo (AC dalis). Tokį darbą moka padaryti visi atestuoti elektrikai. Sudėtingiau yra hermetiškai suintegruoti fotovoltinius modulius į stogą, nes reikia turėti patirties bei specialius įrankius. Modulių sumontavimas, naudojant BIPV-SM konstruktyvą, bei sujungimas tarpusavyje sudaro 90% visų darbų apimties, o visa kita tik smulkmenos. Atsiųskite stogo brėžinį, padarysime optimaliausią modulių išdėstymą nemokamai. Turėsite aiškesnį vaizdą, lengviau priimsite sprendimą.

10 kw elektrinės BIPV-SM montavimo konstrukcija (kai montuojama iki 40 vnt. modulių) kainuoja  2200 €+PVM, modulių suintegravimas į stogą, bei sujungimas tarpusavyje pagal pateiktą projektą NEMOKAMAS. Atsiskaitymas už įrangą, po darbų atlikimo, pasirašius darbų priėmimo - perdavimo aktą.

Integruotos į naujai statomo namo stogą, BIPV-SM saulės elektrinės PRIVALUMAI:
**  Mažiausia kaina ir nereikia pirkti bei kloti stogo dangos.
**  Estetiškas dizainas. Ypatingai estetiškas visos elektrinės dizainas, montuojant Solet Full Black fotovoltinius modulius.
**  Patikimumas. Konstrukcija gaminama individualiai kiekvienam stogui iš 12,4 m. ilgio aliuminio profilių, nepaliekant sujungimų, kurie mažintų patikimumą.
**  Maža apkrova. Lengva aliumininė BIPV-SM konstrukcija neapkrauna stogo.
**  Paprastas aptarnavimas. Sugedus fotovoltiniam moduliui, jis lengvai pakeičiamas nauju, neišmontuojant kitų likusių.

Todėl, jei norite turėti gražesnę, pigesnę, ilgaamžiškesnę saulės elektrinę, nusipirkite inverterį ir gerus, standartinius fotovoltinius modulius (1640x992x40) tiesiogiai iš gamintojo. Kad modulių montažas būtų hermetiškas ir kokybiškas, pasamdykite mūsų montuotojų brigadą. Darbams suteiksime 12 metų garantinį aptarnavimą ! 

Kaip išsirinkti patikimus fotovoltinius saulės modulius ?

Kadangi mes neprekiaujame, tai objektyviai galime patarti, kaip neprisidaryti problemų su saulės moduliais. Turbūt pastebėjote, jog gamintojų yra daug ir kiekvienas prekeivis aiškina, neva jų produkcija geriausia, moduliai generuos didžiausią kiekį elektros energijos ištisus 25 metus. Negana to, jau atsiranda ir tokių drąsuolių, kurie duoda net 30 metų garantiją. Deja, realybė visai kitokia. Visoje Europoje  šimtai tūkstančių sugedusių saulės modulių. Vien tik mes Lietuvoje pakeitėme virš 1000 vienetų ir situacija vis prastėja.

UAB‘ai, siūlantys įrengti saulės elektrines, siekdami didesnių pelnų, dažniausiai komplektuoja pigiausius, abejotinos kokybės kiniškus, arba „vokiškus“ fotovoltinius modulius. Nors sakoma, kad yra 10 metų garantija, bet  pagalvokite,  kur kreipsitės, kai to UAB‘o, kuris Jums įsiūlė pirkti modulius, neberasite. Ar tada skambinsite į Kiniją, o gal į Vokietiją, kiek Jums kainuos logistika, kiek laiko neveiks Jūsų saulės elektrinė? Todėl, norėdami turėti mažiau bėdų, patys nusipirkite modulius iš patikimo gamintojo.

Taip pat labai svarbu, kaip tie moduliai transportuojami. Viena paletė sveria apie 500 kg. Siekiant  sumažinti logistikos kaštus, paletės kraunamos dviem aukštais, stipriai gniuždant apatinius, o  „fūristas“, lėkdamas per duobes, dar ir pakrato. Tie moduliai sumontuojami į Jūsų saulės elektrinę ir jau po kelerių metų išlenda blogi dalykai. Gamintojas pretenzijų nepriima, nes buvo mechaninis pažeidimas. Ką darysite toliau ir kaip įrodysite kieno kaltė?

Tie, kurie rinkosi „SOLET“ saulės modulius, dabar džiaugiasi. Nuo 2012 metų dar neturėjome nei vieno sugedusio. Praktika parodė, kad jų kainos – kokybės santykis bene pats geriausias. Matmenys standartizuoti (1640x992x40), integravimui į stogą skirtų „Mono Full Black“ geometrija absoliučiai tiksli, (malonu tokius modulius montuoti) ir transportuojant nėra sulaužomi.

Bendram supratimui, štai kaip atrodo kiniški, arba „vokiški“ saulės moduliai po 4 metų (ne)tarnavimo. O čia dar daugiau pavyzdžių iš Vokietijos nepriklausomo eksperto SID-AGhttp://www.sid-ag.de/en/?Problems_with_PVDaugiau informacijos apie esamą padėtį Lietuvoje, ES paramą, bei saulės elektrinių perspektyvą, galite pažiūrėti šiame vaizdo įraše:  


Ačiū, kad domitės švaresniu palikimu ateities kartoms, nepaisant Lietuvos korumpuotų politikų nuolatinio trukdymo. SĖKMĖS JUMS.

© 2018 Visos teisės saugomos       Privatumas