preload

Manufacturers

Cart  

No products

Shipping € 0.00
Total € 0.00

Cart Check out

5 kW saulės elektrinė su dvipuse apskaita - 2500 €

5 kW saulės elektrinė su dvipuse apskaita - 2500 €
Susimontuokite 5 kw saulės elektrinę ant nuožulnaus stogo tik už 2500 € + PVM, kuri gal ir atsipirks po 15 metų, jeigu ESO dar labiau nepakels mokesčio. Moduliai Sunrise, inverteris ABB. Kainos krenta, kas neskuba, tas išlošia.

More details

Reduced price! € 2,850.00 tax excl. € 2,508.00 tax excl.

Add to cart

Download

Kam mokėti brangiau, jei galite susimontuoti saulės elektrinę žymiai pigiau, kuri gal atsipirks po 15 metų, jeigu ESO dar labiau nepadidins mokesčio už priduodamą perteklinę elektrą. Patys pasidarę, sutaupysite mažiausiai 3000 € !!!  Jums tereikia užpildyti paraišką svetainėje www.manogile.lt  , nusipirkti įrangą, o elektros instaliacijos darbams pasamdykite elektriką su VEI atestatu. Dvipusės apskaitos skaitiklį sumontuos ESO.

5 kw saulės elektrinės, ant nuožulnaus stogo, komplektą sudaro:
1. Polikristaliniai saulės moduliai -  Sunrise SR-P660280 (280W)  -  18 vnt.    (1000 € + PVM)
2. Inverteris -  ABB PVI 6.0 TL-OUTD -  1 vnt.  (1089 € + PVM)
3. Montavimo sistema -  Remor      (400 € + PVM)
Arba galite komplektuotis visaip kitaip.   Prekių katalogas yra čia

SVARBU !   Negalima lipti ant saulės modulių, nes gali sutrūkinėti silicio plokštelės, kurios vėliau prie tam tikrų aplinkybių stipriai įkais ir gali kilti gaisras.

Čia yra asmenų sąrašas, galinčių atlikti elektros instaliaciją ir prijungti saulės elektrines prie ESO tinklo

Pagaminamos elektros energijos kiekis procentaisGamintojai deklaruoja, kad Lietuvoje 5 kw saulės elektrinė, kai stogo kampas 35 laipsniai ir orientuotas į pietus, su švariais moduliais, metuose pagamina  5000 kw/h. Tačiau praktika rodo, kad tik apie 3000 - 4000 kw/h  (kai nėra gedimų).

Įvertinkite ir tai, jog dėl lietingo sezono, kaip 2017 metais, arba dėl gedimų bei prastovų, elektros gali būti pagaminama visai mažai. Inverteriams garantija tik 5 metai, moduliams 5-12 metų, remontas jų brangus ir Lietuvoje niekas neremontuos. Reikės įrengti žaibolaidį, apsaugą nuo vagių, gaisro signalizaciją. O saulės modulių tarnavimo laikas ribotas. 

PARAMA.   Neužkibkite ant "verslinykų" kablio, nes jie valstybės paramos burbulą naudoja kaip masalą klientams prisivilioti. Gal gausite, gal negausite tos paramos iš apva.lt, bet tik už saulės elektrinių įrangą (saulės modulius, inverterį, laikiklius), o ne už atliktus darbus, ir tik po pilno įrengimo, kai būsite suinvestavę savo pinigus. Tai dar vienas argumentas, kodėl verta padirbėti patiems.

Loterija prasidėjo. Tie, kurie turite elektrines nuo 2015 m. bandykite laimę  čia . Paskubėkite, nes pinigų labai nedaug.

Visame pasaulyje saulės elektrinių įrengimas dažniausiai kompensuojamas per elektros tarifą visiems vienodomis sąlygomis ir be jokių loterijų.

Linkime sėkmės.

 


© 2018 Visos teisės saugomos       Privacy