preload

Manufacturers

Cart  

No products

Shipping € 0.00
Total € 0.00

Cart Check out

10 kW Roof Solar Plant BIPV

10 kW Roof Solar Plant BIPV
10kw saulės elektrinė su standartiniais, integruojamais Sunrise SR-M660 280-B Mono Full Black, užima tik 62 m2 stogo plotą. Juodas, estetiškas dizainas puikiai įsikomponuoja į naujai statomų namų fasadą. Naudojant BIPV-SM integravimo sistemą, moduliai  sumontuojami idealiai lygiai ir sandariai.

More details

€ 7,300.00 tax excl.

Add to cart

Download

10kw saulės elektrinė su dvipuse apskaita savo reikmėms, su pilnu įrengimu ( projektavimas + įranga + sumontavimas + pridavimas ). Su Sunrise SR-M660 280-B Mono Black, kai moduliai švarūs, per metus pagamina apie 9000 kw/h elektros energijos, esant optimaliam stogo kampui. Juodas, estetiškas dizainas puikiai įsikomponuoja į naujai statomų namų fasadą ir užima tik 62 m2 stogo plotą. Naudojant BIPV-SM integravimo sistemą, moduliai  sumontuojami idealiai lygiai ir sandariai. Saulės elektrinės, su Sunrise SR-M660 280-B Mono Black moduliais, tarnavimo laikas virš 25 m., garantinis aptarnavimas 12 metų.Kai elektros energijos pagaminama  daugiau, nei pačiam klientui reikia, nesuvartota elektros energija pateikiama į elektros tinklus. Kai nepakanka savo pasigamintos elektros, ji papildoma iš ESO tinklo.

10 kw Mono Black integruotos saulės elektrinės, ant nuožulnaus stogo, komplektą sudaro:

1.  Saulės moduliai -  Sunrise SR-M660 280-B Mono Black   -  35 vnt.
2. Inverteris -  ABB PVI-10.0-I-OUTD-S  -  1 vnt.
3. Montavimo sistema -  BIPV-SM
4. Kabelis (juodas)  -   Cylinder 4mm Solaflex  - 100m
5. Jungtys -   Multi-Contact MC4 Female Connecto  -  5 vnt.
6. Jungtys -   Multi-Contact MC4 Male Connector  -  5 vnt. 

    10 kw fotovoltinių modulių suintegravimas į stogą  NEMOKAMAS.


Integruotose saulės elektrinėse montuojame tik standartinius fotovoltinius modulius ant BIPV-SM sistemos. Pirmiausia todėl, kad tokius modulius gamina daugelis gamyklų ir vėliau prireikus, bus nesunku jų gauti. Antra, naudojant  BIPV-SM integravimo į stogą sistemą, modulius guldant ant mikroporinių EPDM  tarpinių ir varžtais prispaudžiant,  maksimaliai užtikrinamas  ilgalaikis stogo sandarumas.
Jeigu nuspręsite rinktis nestandartinius integruojamus modulius, pirmiausia Jūs rizikuosite tapti vienos gamyklos įkaitais. Pvz, gali nepagrįstai pakilti tokių modulių kaina, arba dar blogiau, jei gamykla užsidarys, tada neturėsite išeities. Taip kaip nutiko su Prancūziškais integruojamais moduliais „Saint Gobain Solar“. O kažkas juos sumontavo Alytuje, Mažeikiuose, Kaune, gal dar kur nors. Linkime, kad jie nesugestų. Yra daug bankrotavusių gamyklų, pasidomėkite. Antra, pastebėjome, kad sumontuoti nestandartiniai moduliai dažnai būna atvėpę (gal dėl stogo kreivumo, gal dėl prastos darbų kokybės) ir visiškai nėra jokio sandarumo.

Nepasiduokite propagandai !!!
Kai „specialistai“ pasakos, kad integruotos saulės elektrinės yra blogesnės už paprastai ant stogo uždėtas, žinokite, kad jie arba nesugeba kokybiškai ir hermetiškai suintegruoti saulės modulių, arba nesupranta ką kalba. Geriau galvokite patys, nes tai Jūsų pinigai, Jūsų ilgalaikė investicija. Paprastai ant stogo uždėtų saulės elektrinių realybę atspindi šios nuotraukos:Todėl mes teigiame, kad ant naujo namo stogo protingiausias ir ekonomiškiausias sprendimas yra montuoti tik integruotą saulės elektrinę ir tik su standartiniais saulės moduliais.

 

Jeigu apsisprendėte, tuomet dar šiek tiek info.

1. Denkite difuzinę plėvelę, turinčią daugiau armuojančių sluoksnių, bet ne ploniausią - pigiausią.
2. Į nuožulnų stogą integruojami tik standartiniai fotovoltiniai moduliai, kurių matmenys 1640x992x40  (nes kitaip vėliau nebus įmanoma pakeisti sugedusįjį ).
3. Dėl sniego apkrovos moduliai orientuojami vertikaliai (portretu), bet, esant būtinybei, guldomi horizontaliai.
4. Rinkitės monokristalinius arba polikristalinius modulius juodu pagrindu ir juodais rėmais (Full Black).
5. Pirmiau į stogą integruojami moduliai ir tik po to, uždėjus skardinį perėjimą, klojama tolimesnė stogo danga.
6. Grebėstai turi būti patikimai pritvirtinti prie gegnių (pvz. prikalti cinkuotais rifliuotais vinimis, bet ne iš „Senukų“ pirktais medvarščiais, kurie greitai surūdija ir nulūžta) ir išlyginti plokštumoje (neįlinkę).
7. Standartiškai, grebėstų matmenys 50x50, kalami paliekant tarpus tarp jų po 30 cm.
8. Turi būti iš anksto prikalta lietskardė, ne siauresnė, kaip 10 cm.
9. Moduliai visuomet montuojami prie apatinės stogo briaunos tam, kad drenažiniai kanalai apačioje būtų atviri.

Priekyje reikalingi pastoliai. Jei esate pastatę, neišardykite jų.

Teirautis telefonu, Nr. 8 6111 9111

© 2018 Visos teisės saugomos       Privacy